ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: تست سقوط نوت 7 در برابر آی‌فون 7 پلاس

+

امروز می‌خواهیم به بررسی ویدیویی تست سقوط دو فبلت محبوب گلکسی نوت 7 محصول سامسونگ و آی‌فون 7 پلاس محصول اپل بپردازم. کدام‌یک از این فبلت‌ها در تست سقوط موفق‌تر عمل می‌کند؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

در یک سوی این میدان گلکسی نوت 7 قرار دارد که اخبار انفجارهای این فبلت در نقاط مختلف جهان در هفته‌های اخیر هیاهوی زیادی را به پا کرد و این موضوع ضرر مالی بزرگی را به سامسونگ وارد کرد. در سوی دیگر میدان نیز فبلت تازه از راه رسیده اپل یعنی آی‌فون 7 پلاس قرار دارد که از درگاه جک 3.4 میلی‌متری هدفون در آن خبری نیست.

در تست سقوط این دو فبلت، هر دو دستگاه از سمت‌های مختلف و از ارتفاع یک متری سقوط می‌کنند. هر دستگاهی که پس از سقوط بتوانید تماس تلفنی برقرار کند، این موضوع به معنای سالم بودن دستگاه است و می‌تواند به تست سقوط خود ادامه دهد.

در تست سقوط از قسمت پشت دستگاه، آی‌فون 7 پلاس پس از سقوط با خراشیدگی‌های اندکی همراه شد و در طرف دیگر نوت 7 با ترک خوردن هر دو گوشه قسمت پایین دستگاه همراه شد. پس از سقوط از قسمت پایینی دستگاه، هر دو فبلت با ساییدگی‌هایی همراه شدند، اما چون رنگ نوت 7 تیره بود این ساییدگی واضح‌تر بود و هم‌چنین این سقوط ترک خوردگی‌های قسمت پشتی نوت 7 را گسترش داد. پس از تست سقوط از قسمت کناری نیز هر دو دستگاه با خراشیدگی‌های جزئی همراه شدند.

هنگامی‌که نوبت به تست سقوط از سمت صفحه‌نمایش رسید، هر دو گوشی پس از هر بار سقوط با آسیب‌هایی جدی همراه می‌شدند، اما هر کدام سعی می‌کردند پس از هر سقوط از خود مقاومت نشان دهند و عملکرد خود را از دست ندهند. در تست سقط از سمت صفحه‌نمایش، آی‌فون 7 پلاس پس از 10 مرتبه سقوط عملکرد خود را از دست داد، اما در سوی دیگر میدان نوت 7 توانست تا 50 مرتبه سقوط از سمت صفحه‌نمایش استقامت کند و پس از سقوط پنجاهمین سقوط عملکرد خود را از دست داد. در ادامه شما را به تماشای ویدیو تست سقوط نوت 7 در برابر آی‌فون 7 پلاس دعوت می‌کنیم.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.