ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

نقاشی های بسیار کوچک که شما را مبهوت می کنند

+

خلق هنر چه در ابعاد بزرگ به ثمر بشیند یا در ابعاد کوچک، دشوار خواهد بود. اما Brooke Rothshank تقلای گاهاً بیهوده دیگران را در آفرینش هنر به سخره گرفته است. بروک روث شانک هر روز یکی از نقاشی های مینیاتوری خود را در اینستاگرام منتشر می کند. برای دیدن این آثار با ویاتک همراه شوید.

نقاشی های این نقاش خلاق و خوش ذوق ممکن است هر سوژه ای را در بر بگیرند. از اسپایدرمن بگیر تا اسب تک شاخ همه جزو سوژه های آثار زیبای او هستند.

او در یک مصاحبه آنلاین خلاقیت خودش و آثارش را این گونه بیان کرد:

فهمیده ام که خودم بدترین منتقد کارهایم هستم. اصلا برایم عجیب نیست اگر برای به پایان رساندن یک نقاشی ناله و افغان کنم و تنها زمانی که آن ها را منتشر می کنم و نظر کسی که آن ها را دوست داشته می خوانم راضی می شوم. من این را کشف کرده ام که یک کار واقعی از استمرار در چیزهایی است که خلق می کنم و نه در هر چیزی که آن را خلق کنم.

در ادامه کارهای این هنرمند را مشاهده می کنیم:

daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-2 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-3 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-4 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-5 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-6 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-7 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-8 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-9 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-10 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-11 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-12 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-13 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-14 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-15 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-16 daily-miniature-paintings-brooke-rothshank-17

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.