ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

با این لنز هر دو دوربین آی‌فون ۷ پلاس را تغییر دهید

+

سال‌هاست که کمپانی‌هایی چون Olloclip و Moment لنز‌های اتصالی را به عنوان وسایلی جانبی برای گوشی‌های آی‌فون معرفی می‌کنند. اما از آن‌جایی که گوشی‌های نسل قبل آی‌فون هیچ‌گاه با دوربین دوگانه همراه نبوده‌اند، لنزهای اتصالی دوگانه نیز برای گوشی‌های نسل قبل آی‌فون تولید نشده است.

اما با معرفی آی‌فون ۷ پلاس از سوی اپل، این کمپانی نیز وارد بازار گوشی‌های هوشمند با دوربین دوگانه شد. حال شرکتی به نام Kamerar از یک لنز دوگانه مناسب گوشی آی‌فون ۷ پلاس رونمایی کرده است. کمپانی مذکور برای طراحی این لنز دوگاه هوشمندی خاصی را به خرج داده و آن را با یک کیس مناسب برای آی‌فون ۷ پلاس همراه کرده است. شما می‌توانید این کیس به همراه دو عدد لنز دوگانه با قیمت ۴۵ دلار عرضه می‌شود.

آن چیزی که این این دو عدد لنز دوگانه را خاص می‌کند این است که هر گاه بخواهید می‌توانید آن‌ها را به راحتی جابه‌جا کنید و یا حتی از هیچ کدام از آن‌ها استفاده نکنید و تنها به استفاده از کیس مربوط به آن‌ها بسنده کنید و هر گاه که علاقه داشتید لنز دوگانه مورد نظر خود را به کیس متصل کنید و به تصویربردای بپردازید. در ادامه ویدیویی را از این لنزهای دوگانه و کیس همراه آن‌ها مشاهده می‌کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.