ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سرقت عجیب ۲۵۰,۰۰۰ دلاری از نمایندگی شورلت در تگزاس!

+

به‌طور حتم با سری بازی‌های سرقت بزرگ اتومبیل یا همان GTA آشنایی دارید، حال این بازی را باکمی تفاوت در دنیای واقعی شاهد هستیم، روز یکشنبه گذشته در ابتدای روز چند دزد وارد یکی از نمایندگی‌های شورلت در تگزاس شدند و تمامی لاستیک‌های ماشین‌های جدید این نمایندگی را سرقت کردند.

نکته بسیار جالب و متفاوت در رابطه با این سرقت این است که لاستیک و چرخ‌های سرقت شده در انبار این نمایندگی نگه‌داری نمی‌شدند بلکه سارقان تصمیم گرفته‌اند که چرخ‌های تمامی مدل‌های جدید موجود در این نمایندگی را باز کرده و با خود ببرند، سارقان در ساعت ۱:۲۲ دقیقه بامداد قفل در را شکسته و با یک کامیون بزرگ وارد محوطه نگه‌داری ماشین‌ها شدند و سپس سیستم نور خط مونتاژ که قسمت خودروهای جدید را روشن می‌کرد غیرفعال کردند.

texas-dealership-theft-610x343

صبح روز بعد کارمندان این نمایندگی متوجه شدند که ۴۸ خودروی این محوطه بدون چرخ هستند و تمامی آن‌ها به سرقت رفته است، این خودروها شامل کراس اورهای تراورس، کاماروها و و پیکاپ های سیلورادو بوده‌اند. به گفته پلیس این سرقت تقریباً ۴ ساعت زمان برده و ارزش چرخ‌های سرقت شده بالغ‌بر ۲۵۰ هزار دلار بوده است. در ضمن باوجود دوربین‌های امنیتی به دلیل عدم نور کافی و دوربین‌های دید در شب هنوز مشخص نیست چند نفر در این سرقت شرکت داشته‌اند.

tires-stolen-texas-dealership-610x343

سؤال مهم در رابطه با این سرقت این است که چگونه سارقان توانسته‌اند در مدت ۴ ساعت ۱۹۲ عدد لاستیک را از ۴۸ خودرو باز کنند و به سرقت ببرند و حال با چالشی مهم برای فروش آن‌ها بدون گرفتار شدن مواجه هستند، پلیس محلی گزارش می‌دهد که چنین اتفاقی سال گذشته در یک نمایندگی در همین شهر اتفاق افتاده است و در تلاش است تا سارقان را دستگیر کند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.