ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

این شرکت شما را به ماه می‌فرستد، اما زمانی که مرده‌اید!

+

یکی از واقعیت‌های زندگی انسان‌ها و موجودات زنده واقعیتی به نام “مرگ” است که راهی برای رهایی از آن وجود ندارد، و دیر یا زود هر یک از ما گریبان گیر آن خواهیم شد و این دنیا را ترک خواهیم گفت.

اما یکی از جنبه‌های این واقعیت در جمعیت‌های بشری که با هم تفاوت دارد نحوه به خاک‌سپاری مردگان است که هر یک براساس اعتقادی که دارد با جنازه مردگان رفتار می‌کند، برخی جنازه را خاک می‌کنند، برخی می‌سوزانند و برخی نیز اهمیتی به اعتقادات نمی‌دهند و برایشان مهم نیست که چگونه با جنازه آن‌ها پس از مرگ برخورد خواهد شد.

Moon_Express_MX-1-879x484

اما جالب است بدانید که به‌تازگی یک شرکت خصوصی فعال در علوم فضایی راهی بسیار عجیب و خاص را ابداع کرده است که هزینه زیادی نیز برای درخواست‌کنندگان آن دارد، این شرکت که Moon Express نام دارد اخیراً اعلام کرده است که با استفاده از تکنولوژی‌هایی که در دست دارد خاکستر جنازه شمارا به ماه می‌فرستد. جالب است بدانید که این شرکت اولین مجموعه خصوصی است که از اداره هوانوردی فدرال ایالات‌متحده مجوز ارسال خاکستر مردگان را به ماه دریافت کرده است.

earth-moon-see-Se

در همین راستا کسانی که برای این سفر نام‌نویسی کنند پس از مرگ خاکستر آن‌ها توسط راکت به ماه که این شرکت آن را آرامگاه ابدی نامیده است ارسال خواهد شد، هنوز شرکت مون اکسپرس قیمت این شیوه خاک‌سپاری را اعلام نکرده است اما باید انتظار یک قیمت نجومی را نیز کشید.

نظر شما در رابطه با این اقدام چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.