ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

شایعه: قلم S Pen گلکسی نوت 7 سه ویژگی جدید خواهد داشت

+

با توجه به گزارشی که امروز منتشر شده، قلم S Pen جدید که به همراه گلکسی نوت 7 عرضه می‌شود دارای سه ویژگی جدید خواهد بود. اولین ویژگی “ترجمه” نام دارد و همان‌طوری که می‌دانید، این ویژگی به کاربر گلکسی نوت 7 این امکان را می‌دهد که تنها با کشیدن قلم S Pen بر روی لغت بیگانه آن را به راحتی به زبان مادری یا هر زبانی که می‌خواهد ترجمه کند. این ویژگی بدون آن که نیازی به باز کردن اپلیکیشنی خاص باشد این کار را انجام می‌دهد و در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند.

Translate-allows-you-to-hover-the-S-Pen-over-a-foreign-word-and-have-it-translated

دومین ویژگی که بر روی قلم S Pen جدید یافت می‌شود “بزرگ‌نمایی” است. با استفاده از این قابلیت اگر شما قلم را بر روی هر ناحیه‌ای از صفحه بکشید، آن قسمت بزرگ‌نمایی می‌شود. اما سومین و آخرین قابلیت جدیدی که به این قلم اضافه شده “گلنس” است و با استفاده از آن می‌توان تنها با کشیدن قلم بر روی اپلیکیشن‌های کوچک شناور، بین آن‌ها سوییچ کرد (جابه‌جا شد). با توجه به امتیاز گواهی IP (گواهی‌نامه مقاومت دستگاه در برابر نفوذ گرد و غبار و آب) برای گلکسی نوت 7، به نظر می‌رسد که کاربران این فبلت قادر هستند که حتی در زیر آب نیز با استفاده از قلم S Pen بر روی صفحه بنویسند. به هر حال هنوز جزئیاتی در این خصوص در دسترس نیست.

Hovering-the-S-Pen-over-an-area-of-the-screen-will-enlarge-it-when-using-Magnify

With-Glance-you-can-use-the-S-Pen-to-switch-between-apps-by-hovering-it-over-thumbnails

Three-new-features-are-coming-to-this-years-S-Pen

گوشی گلکسی نوت 7 در تاریخ 12 مرداد در رویدادی اختصاصی که در شهر نیویورک برگزار می‌گردد، معرفی خواهد شد و بالاخره به این حجم عظیم شایعات و اخبار مختلف پایان می‌دهد.

نظر شما در مورد گلکسی نوت 7 چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.