ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

برنامه‌ای حرفه‌ای مناسب معماران برای هالولنز منتشر شد

+

گرگ لین مالک شرکت گرگ لین فرم و استاد معماری و طراحی شهری در دانشکده طراحی و هنر دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس (University of California, Los Angeles) است. وی را می‌توان پیشگام نظریه جدید در مباحث بیونیک در معماری بیونیک به شمار آورد، او مایل است آثاری خلق کند که همچون موجود زنده دارای گونه‌های متمایز و انعطاف پذیری همزیستی با شرایط محیطی از لحاظ فرم با رنگ باشند.

اوایل سال 2016 بود که گرگ لین به نمایندگی از ایالات متحده در دوسالانه ونیز ۲۰۱۶ که تحت عنوان المپیک معماری از آن یاد می‌شود، شرکت کرده بود. گرگ لین که در زمینه طراحی چهره بسیار شناخته شده‌ای در سطح جهان است، در جریان دوسالانه ونیز ۲۰۱۶ از مایکروسافت هالولنز، کاربردهای آن و استفاده از آن در راستای پروژه‌ها و طرح‌های معماری سخن به میان آورده بود.

گرگ لین در این رویداد از طراحی مجدد کارخانه خودروسازی پکارد (پکارد یک شرکت خودروسازی آمریکایی بود، که در سال ۱۸۹۹ توسط جیمز وارد پکارد، ویلیام دود پکارد و جورج آل. ویئس دردیترویت، میشیگان تأسیس شد. نخستین خودروی شرکت پکارد در سال ۱۸۹۹ و آخرین خودروی آن نیز در ۱۹۵۸ تولید گردید.) که برای نیم قرن رها شده بود، سخن گفته بود و به قابلیت‌های مایکروسافت هالولنز برای بررسی جنبه‌های مختلف طرح‌های پیچیده اشاره کرده بود.

حال برنامه SketchUp Viewer برای هالولنز منتشر شده است که برنامه‌ای بسیار حرفه‌ای برای معماران است و با استفاده از آن می‌توان به طراحی و مدل‌سازی سه بعدی سازه‌ها پرداخت و جزییات آن‌ها را ویرایش کرد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

SketchUp Viewer

نام ناشر: Trimble Inc

قیمت : 1,499.99 دلار

حجم : 124.3 مگابایت

اندروید

قیمت :

حجم : مگابایت

آی او اس

قیمت :

حجم : مگابایت

avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.