ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

توییتر از قابلیت “کلمات خاموش” به صورت تصادفی رونمایی کرد

+

تصور کنید شما فیلمی را هنوز ندیده اید ولی بحث آن در بین مردم و شبکه های اجتماعی از جمله توییتر در جریان است. بنابراین نگران این هستید که با دیدن بعضی از توییت ها بخش هایی از داستان برای شما فاش شود و لذت دیدن فیلم را از دست بدهید. تویتتر با اضافه کردن قابلیتی جدید به زودی این مشکل را حل خواهد کرد. به نظر می رسد شبکه اجتماعی توییتر در حال کار بر روی قابلیتی است که به شما اجازه می دهد بعضی لغات یا عبارات را خاموش کنید تا در فید شما سانسور شوند و نمایش داده نشوند.

برخی از کاربران سیستم عامل iOS گزارش داده اند که روز گذشته در اپلیکیشن توییتر برای لحظاتی این قابلیت را مشاهده کرده اند اما به سرعت این قابلیت توسط سازندگان اپلیکیشن غیرفعال شده است. به احتمال زیاد در نسخه جدید اپلیکیشن توییتر شاهد این قابلیت خواهیم بود. همانطور که در تصویر زیر نیز مشخص است شما می توانید یک لیست لغات به بخش Muted Words اضافه کنید تا در فید شما نمایش داده نشوند. این بخش در Settings و در منوی Notification قرار دارد. شما ابتدا باید آن را فعال کنید تا این قابلیت در اختیار شما قرار بگیرد.

muted-words-1 muted-words-2

هنوز مشخص نیست که این قابلیت چگونه کار خواهد کرد اما به احتمال زیاد کلمات مسدود شده در هشتگ ها جستجو می شوند و در صورتی که آن کلمات به کار رفته بودند توییت مورد نظر فیلتر می شود.

شما چه کاربرد هایی برای این قابلیت می شناسید؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.