ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اسم رمز و شماره فنی دو مدل منتسب به گلکسی S8 لو رفت

+

بعد از رونمایی از گلکسی نوت 7 و افتضاح فراخوان آن تنها یک دستگاه در آینده می‌تواند تبعات ناشی از این رسوایی فنی در نقص باتری را برطرف سازد و قدری ذهنیت کاربران را نسبت به سامسونگ بهبود بخشد و آن دستگاه چیزی نخواهد بود به‌جز گلکسی اس 8 در ادامه با ویاتک همراه باشید.

تا به امروز شایعات مختصری از ویژگی‌ها و مشخصات این گوشی منتشر شده است. اما آخرین گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که به‌تازگی شماره مدل و نام مدل گوشی گلکسی اس 8 مشخص شده است.

ظاهراً سامسونگ در حال ساخت دو نسخه از گلکسی اس 8 با نام‌های رمز Dream و Dream 2 است. در مورد شماره مدل‌ها اما حرف و حدیث بیشتری وجود دارد. طبق اعلام سامسونگ شماره مدل اختصاص‌یافته به گوشی‌های Dream و Dream 2 به ترتیب SM-G950 و SM-G955 می‌باشد. درحالی‌که شماره مدل مربوط به گلکسی اس 7 شماره SM-G930 و شماره مدل اختصاص‌یافته به گلکسی اس 7 آج SM-G935 بودند و این یعنی یک جهش از شماره 3 در عدد میانی به شماره 5. بدون در نظر گرفتن شماره 4. شاید بتوان این احتمال را در نظر گرفت که در این میان یک گوشی با شماره مدل SM-G940 نیز وجود دارد که ممکن است مربوط به گوشی تاشوی شایعه شده باشد.

یک احتمال قوی‌تر نیز وجود دارد و آن این است که عده زیادی از کره‌ای ها بر اساس خرافات عدد 4 را نحس و بدیمن می‌دانند. چنانچه قبلاً هم به یاد داریم گوشی Galaxy S III با شماره مدل GT-I9300 معرفی شد و گوشی گلکسی اس 4 با شماره GT-I9500 رونمایی گردید و هیچ‌گاه هیچ گوشی با شماره فنی GT-I9400 تولید نشد.

تمام دانسته‌های ما تا کنون بر اساس شنیده‌ها است. گفته می‌شود سامسونگ هر دو مدل اس 8 را با دو لبه خمیده در ابعاد 5.1 اینچ و 5.5 اینچ خواهد ساخت. مدل SM-G950 احتمالاً مدل 5.1 اینچی خواهد بود و SM-G955 مدل 5.5 اینچی است که طبیعتاً جانشین گلکسی اس 7 آج است. هنوز مشخص نیست سامسونگ در انتها چه اسمی بر روی این گوشی‌ها خواهد گذاشت. اما ظاهراً مدل 5.1 اینچی نیز دیگر به صورت تخت نخواهد بود و در هر دو لبه خمیده است. هیچ‌یک از این موارد هنوز تأیید نشده است و باید تا زمان کافی صبر کنیم تا اطلاعات جامع‌تر و موثق‌تری به دست بیاوریم. همچنان با ویاتک همراه باشید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.