ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

جعبه‌گشایی و اولین نگاه به گوشی اچ‌پی الیت X3

+

اچ‌پی الیت X3 را با توجه به مشخصات و قابلیت‌هایی که دارد می‌توان یکی از بهترین گوشی‌های موجود در بازار دانست. مدتی است که عرضه این گوشی خوش‌ساخت و زیبا در اروپا و برخی مناطق دیگر آغاز شده است و وب‌سایت ویندوز سنترال موفق شده است که یک نسخه از این گوشی دست یابد و به جعبه‌گشایی و بررسی آن بپردازد.

وب‌سایت ویندوز سنترال توانسته به باندل دسک داک این گوشی دست یابد که با یک جعبه خاص و بزرگ همراه است. به جای آن‌که اچ‌پی دسک داک در یک جعبه جداگانه قرار گرفته باشد، به همراه گوشی در یک جعبه مشترک قرار گرفته‌اند. بسته‌بندی گوشی و دسک داک درون جعبه به خوبی صورت گرفته و گوشی اچ‌پی الیت X3 در سمت چپ و دسک داک در وسط قرار گرفته است. هر زیر هر دستگاه، کابل و لوازم همراه آن قرار گرفته است.

وب‌سایت ویندوز سنترال در اولین نگاه به گوشی اچ‌پی الیت X3، این دستگاه را یک گوشی خوب توصیف می‌کند که با ۴ گیگابایت حافظه رم همراه است که البته تنها ۳٫۵ گیگابایت از آن قابل استفاده است. این گوشی از دو سیم‌کات پشتیبانی می‌کند (هرچند که شما می‌توانید کارت حافظه میکرو‌اس‌دی را در جایگاه سیم‌کارت دوم قرار دهید). این گوشی با ویندوز ۱۰ موبایل با شماره بیلد ۱۰۵۸۶٫۴۲۰ همراه است و با به‌روزرسانی به شماره بیلد ۱۰۵۸۶٫۵۴۵ و هنوز به‌روزرسانی سالگرد برای این گوشی منتشر نشده است.

نظر شما در رابطه با این گوشی چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.