ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اچ‌تی‌سی One M9 از امروز اندروید ۷ نوگِت را دریافت خواهد کرد

+

شرکت اچ‌تی‌سی امروز طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که آماده است تا به‌روزرسانی اندروید ۷ نوگِت را برای گوشی One M9 عرضه کند. به نظر می‌رسد که اچ‌تی‌سی قصد دارد تا در عرضه به‌روزرسانی‌ها از سایر شرکت‌ها پیشی بگیرد زیرا One M9 پرچم‌دار سال گذشته این شرکت محسوب می‌شود و حالا با فاصله کمی از گوشی اچ‌تی‌سی ۱۰، پرچم‌دار امسال این شرکت، اندروید ۷ نوگِت را دریافت می‌کند. این به‌روزرسانی در حال حاضر برای نسخه‌های آنلاک (نسخه‌هایی که تحت قرارداد اپراتور نیستند) شده عرضه می‌شود و کاربرانی که در ایالات متحده هستند و از نسخه آنلاک این گوشی استفاده می‌کنند از امشب می‌توانند گوشی خود را به اندروید ۷ نوگِت به‌روزرسانی کنند.

در نظر داشته باشید که گوشی One M9 همانند گوشی اچ‌تی‌سی ۱۰، اندروید ۷ را دریافت می‌کند و فعلاً خبری از اندروید ۷٫۱ نیست اما به هر حال عرضه این به‌روزرسانی بزرگ برای One M9 خبری بسیار خوب برای دارندگان نسخه آنلاک این گوشی به شمار می‌رود. متاسفانه نسخه‌هایی از این گوشی و اچ‌تی‌سی ۱۰ که تحت قرارداد اپراتور هستند در حال حاضر اندروید ۷ نوگِت را دریافت نمی‌کنند و اپراتورهای آمریکایی اعلام کرده‌اند که عرضه به‌روزرسانی برای این گوشی‌ها از اوایل سال ۲۰۱۷ آغاز می‌شود. در این بازه زمانی ممکن است که اچ‌تی‌سی این به‌روزرسانی را برای نسخه آنلاک One A9 نیز عرضه کند.

اگر از امشب اعلانیه در دسترس بودن به‌روزرسانی را دریافت نکردید نگران نباشید، زیرا معمولاً چند روزی طول می‌کشد تا به‌روزرسانی برای تمامی دستگاه‌ها در دسترس قرار بگیرد. یعنی ممکن است برخی از کاربران اعلانیه به‌روزرسانی را زودتر از سایرین دریافت کنند. اما ممکن است که گاهی اوقات مشکلی پیش بیاید و اعلانیه نمایش داده نشود، بنابراین شما می‌توانید به صورت دستی این کار را انجام دهید. برای این که مشاهده کنید این به‌روزرسانی برای دستگاه شما منتشر شده یا خیر، کافیست به بخش Settings رفته و سپس به قسمت About Device بروید و ببینید که آیا به‌روزرسانی جدیدی برای دستگاه شما در دسترس است یا خیر.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.