ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اپراتورهای ADSL براساس نظرسنجی از کاربران رتبه‌بندی شدند

+

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از رتبه‌بندی استانی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) برای اولین بار در کشور بر اساس نظرسنجی از کاربران خبر داد.

به گزارش ویاتک، به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی گفت: به‌منظور ارائه اطلاعات درست به کاربران برای انتخاب آگاهانه اپراتور ارائه دهنده اینترنت پرسرعت، سطح کیفی ارائه خدمات از سوی اپراتورها بر اساس نظرسنجی و مراجعه مستقیم به بیش از ۳۰ هزار کاربر در ۳۱ استان کشور مورد ارزیابی قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه رتبه بندی و اعلام نتایج در ایجاد فضای رقابتی، عادلانه و شفاف بین اپراتورها و ارتقاء سطح کیفی و کمی سرویس‌های ارائه‌شده در حوزه ICT سهم بسزایی دارد، افزود: فرآیند نظرسنجی و رتبه‌بندی اپراتورها به تفکیک استان و انتشار آن به‌صورت دوره‌ای، مستمر بوده و به‌زودی با ایجاد سامانه رضایت سنجی مشترکین، این فرآیند به‌صورت الکترونیکی و هوشمند انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش اسامی سه شرکت برتر ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL در سه ماهه اول سال به تفکیک استان به شرح جدول زیر است:

users-choose-best-adsl-operators (1) users-choose-best-adsl-operators (2) users-choose-best-adsl-operators (3)

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.