ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

گیب نیوول: بازی های انحصاری برای واقعیت مجازی به صلاح گیمر ها و توسعه دهندگان نیست

+

اخیراً رئیس کمپانی وَلو (Valve) آقای گیب نیوول در ایمیلی اعلام کرده است که به نظر من وجود بازی‌های انحصاری برای واقعیت مجازی ایده بسیار بدی برای گیمرها و توسعه دهندگان بازی دارد. با ویاتک همراه باشید.

این ایمیل توسط یکی از کاربران وب‌سایت Reddit منتشر شده است که اخیراً خواسته است نظر آقای گیب نیوول را درباره این موضوع جویا شود، و آقای نیوول در پاسخ به این کاربر گفته است که من فکر می‌کنم عرضه بازی‌های انحصاری برای واقعیت مجازی به هیچ عنوان فکر خوبی نیست و به ضرر گیمرها و توسعه دهندگان است وی در ادامه توضیح داده است که تمامی توسعه دهندگان بازی در پروژه‌های خود با ریسک مواجه هستند و این ریسک برای توسعه دهندگان بازی‌های واقعیت مجازی بسیار بیشتر است:

 

Gabe Newell

انواع مختلفی از ریسک وجود دارد: ریسک اقتصادی، ریسک طراحی، ریسک برنامه‌ریزی، ریسک سازمان‌دهی و غیره، هم اکنون بسیاری از کارهای قابل توجه در بخش واقعیت مجازی توسط توسعه دهندگان تازه کار خلق شده‌اند که از شانس بد آن‌ها با ریسک بیشتری مواجه هستند، زیرا یک توسعه دهنده جدید در حال ایجاد یک بازی جدید با مکانیزم جدید برای یک پلتفرم جدید است.

در ادامه آقای نیوول اشاره کرد که شرکتش به گونه‌ای در حال حمایت از توسعه دهندگان در بخش واقعیت مجازی هستند و گفته است که این حمایت مالی تنها برای فعالان بخش بازی‌های انحصاری اچ تی سی وایو و هدست های واقعیت مجازی ولو و اچ تی سی نیست. وی در ادامه افزود ما در حال حاضر در جایگاه بهتری قرار داریم و توانایی مقابله با ریسک‌های موجود را نسبت به توسعه دهندگان داریم و می‌توانیم برای این بخش سرمایه بیشتری را در نظر بگیریم تا وجود ریسک‌های موجود را به گونه‌ای خنثی کنیم.

 

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.