ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

نسخه آزمایشی آیفون ۷ را در عمل مشاهده کنید

+

به تازگی یکی از کاربران شبکه اجتماعی Weibo ویدیویی را در اکانت خود قرار داده که نسخه پروتوتایپ (آزمایشی) آیفون ۷ اپل را در عمل نشان می‌دهد. قسمت پایینی ویدیو تار شده و به احتمال زیاد برای این است که منبعی که در آن ویدیو فاش شده مشخص نشود. در بخش پشتی گوشی دوربین بزرگ‌تر دیده می‌شود و درست همانند تصاویر و ویدیوهایی است که در هفته‌های گذشته از نسخه پروتوتایپ آیفون ۷ دیدیم. گویا این طرح تقریباً نهایی شده و ما باز هم شاهد تغییر مکان خطوط آنتن هستیم. اکنون تقریباً می‌توان مطمئن بود که خطوط آنتن در آیفون ۷ از قسمت پشتی به لبه‌های بالایی و پایینی منتقل شده‌اند. متاسفانه با توجه به این که بخش پایینی ویدیو تار شده است، نمی‌توانیم ببینیم که آیا جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون حذف شده یا این که همچنان پابرجاست. شایعاتی که اخیراً منتشر شدند به این موضوع اشاره کردند که جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون در آیفون ۷ حذف شده و یک اسپیکر دیگر جایگزین آن شده است.

با توجه به جزئیاتی که در ویدیو نشان داده شده، به نظر می‌رسد که اپل فرم و ساختار دکمه تاچ آی‌دی را نیز تغییر نداده و ما همچنان شاهد کلید فیزیکی هستیم. پیش‌تر گفته شد که اپل قصد دارد این کلید فیزیکی را با یک نمونه خازنی جایگزین کند اما در این ویدیو همان کلید فیزیکی دیده می‌شود و احتمال این وجود دارد که آیفون ۷ موجود در این ویدیو، یک نسخه پروتوتایپ نسبتاً قدیمی باشد. گفته شده که این دکمه خازنی، الکترومغناطیسی بوده و به همین دلیل کاربر به هنگام فشردن آن همان حس فشردن دکمه فیزیکی را خواهد داشت.

با توجه به این که به زمان معرفی آیفون‌های جدید نزدیک هستیم و شایعات نیز اطلاعات موجود را تایید می‌کنند، به نظر می‌رسد که آیفون ۷ دقیقاً همانی است که در تصاویر دیدیم و قرار نیست تغییر بزرگی رخ دهد، اما به هر حال بهتر است که تا زمان معرفی رسمی منتظر بمانیم و ببینیم که این اطلاعات تا چه اندازه درست هستند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.