ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

افزایش 20 درصدی شارژ گوشی اندرویدی با حذف نرم افزار فیسبوک!

2

نزدیک به سه سال و نیم است که برخی از متخصصین اعلام می‌کنند که نرم‌افزار فیس‌بوک در دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل iOS دلیل اصلی کاهش زودهنگام باتری دستگاه است و سال گذشته تیم توسعه دهنده فیس‌بوک نیز این موضوع را تائید و باعرضه یک به‌روزرسانی این موضوع را حل کرد.
حال به نظر می‌رسد که این موضوع نیز گریبان گیر دستگاه‌های اندرویدی شده است و پس از نصب این نرم افزار شاهد کاهش سریع باتری خود هستند. در همین راستا وب‌سایت Tech World Zone با آزمایشی که بر این اساس به مدت یک هفته و بر روی گوشی نکسوس 6 پی انجام داده است متوجه شد که پس از حذف این برنامه از روی گوشی میزان شارژ دهی باتری 20 درصد افزایش‌یافته است البته این حذف تنها به بهبود عملکرد باتری خلاصه نمی‌شود بلکه این گروه مشاهده کنند که عملکرد کلی دستگاه نیز بهتر شده است.

facebook-app

درحالی‌که باتری خود دستگاه‌های اندرویدی قابلیت نشان دادن میزان مصرف باتری توسط برنامه فیس‌بوک را ندارند، اما درزمانی که اینترنت دستگاه نیز خاموش است برنامه فیس‌بوک کماکان به مصرف باتری ادامه می‌دهد. لازم به ذکر است که تیم توسعه‌دهنده فیس‌بوک نیز دراین‌باره بیانیه‌ای صادر کرده است و در آن گفته شده است که تمرکز خود را برای رفع این مشکل گذاشته‌اند و به‌زودی این موضوع را حل خواهند کرد.

نظر شما دراین‌باره چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
حمیدرضا عبدیerfan Recent comment authors
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین رای
عرفان
عضو

بعد از بیست و پنج ساعت یک مطلب جدید!
خوب نیست برای یک سایت این روند


© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.