ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

موضوع پیامکی که با مضمون “مغایرت اطلاعات” برای مشترکان همراه‌اول ارسال شده چیست؟

+

اگر از مشترکان همراه اول هستید، شاید این روز ها پیامکی دریافت کرده اید که شما را نگران کرده است. فعلا چیزی از صحت و سقم این پیامک مشخص نیست. با ویاتک همراه باشید.

با استناد به خبرگزاری فارس، اخیراً برخی مشترکان همراه اول پیامکی دریافت کرده‌اند که به آنها اعلام می‌کند مشخصات سجلی‌شان در سیستم‌های همراه اول دچار مغایرت است. در این پیامک از مشترکان خواسته شده ظرف مدت 10 روز برای اصلاح مشخصات خود به یکی از مراکز تلفن ثابت در تهران و ادارات امور مشترکان در شهرستان‌ها مراجعه کنند. با توجه به اینکه عملیات پیچیده ساماندهی مشخصات دارندگان سیم‌کارت‌‌ها به تازگی از سوی وزارت ارتباطات اجرا شده و به پایان رسیده مشخص نیست که این پیامک به درستی ارسال شده یا اشتباه سیستمی است.

simcard-mci

با این اوصاف نوعی بلاتکلیفی به وجود می‌آید و فعلا نمی‌توان از میزان قطعیت موضوع و جدیت این پیامک مطمئن بود. با این تعابیر اگر از مشترکان همراه اول و دریافت کنندگان این پیامک بوده و خودتان هم می‌دانید که امکان ناقص بودن شناسنامه اطلاعاتی شما وجود دارد، بهتر است آن را جدی گرفته و طبق چیزی که در پیامک گفته شده، برای رفع مشکل اقدام کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.