ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

بالاخره قابلیت مکالمه تصویری به واتس اپ اضافه شد

+

در ماه‌های اخیر تیم توسعه دهنده واتس اپ قابلیت‌های مختلفی را به نرم افزارش اضافه کرده که یکی از مورد انتظارترین قابلیت‌های آن ویژگی مکالمه تصویری بود که حال با خبر شدیم با یک به روز رسانی فعال شده است.

همان‌طور که می دانید پیش از این، قابلیت مکالمه تصویری برای نسخه بتای این نرم ازفزار عرضه شده بود و برخی از کاربران می‌توانستند از آن استفاده کنند، اما این قابلیت هم اکنون به صورت یک بسته به روز رسانی برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شده است. پس اگر شما هم از این نرم افزار استفاده می‌کنید هم‌اکنون این به روز رسانی را دریافت و پس از داخل شدن به یک صفحه مکالمه بر روی گزینه call تپ کنید و سپس نوع مکالمه‌ی خود را از میان گزینه‌های تماس تصویری و صوتی انتخاب کنید.

%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%87-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d8%aa%d8%b3-%d8%a7%d9%be

با آزمایش‌های که انجام شده است خوشبختانه باید گفت که کیفیت صدا در تصویر در اتصال با وای فای بسیار خوب است اما بسته به نوع اینترنت شبکه ممکن است در محیط خارج از منزل شاهد کیفیت چندان قابل قبولی نباشید. با این حال این اقدام تیم توسعه دهنده با وجود بیش از یک میلیارد کاربر بسیار تحسین‌برانگیز است و به طور حتم شاهد استقبال زیادی از این قابلیت خواهیم بود.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.