ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

روزانه حدود ۱۰۰ میلیون تماس صوتی از طریق واتس اپ برقرار می شود

+

چند وقتی است شاهد گزارشات آماری از سوی شبکه های اجتماعی هستیم که به نوعی انتشار این آمارها تبدیل به یک رجز خوانی و کل کل دنیای مجازی شده است. واتس اپ که یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی است امروز آمار جالبی منتشر کرده است که در ادامه می بینیم.در زمان هایی نه چندان دور تنها اپلیکیشن ارتباط صوتی کاربران با یکدیگر از طریق اسکایپ بود و دیگر اپلیکیشن ها عموما برای چت و اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها استفاده می شدند. اما به امروز که نگاه می کنیم می بینیم که تقریبا تمامی اپلیکیشن های ارتباطی حال دارای تماس صوتی و حتی ویدیویی هستند و دوران یکه تازی اسکایپ به پایان رسیده است.

واتس اپ که اکنون به یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ارتباطی تبدیل شده است در سال ۲۰۱۴ فیس بوک آن را به قیمت ۱۹ میلیارد دلار خریداری کرد. این اپلیکیشن در حال حاضر در سراسر جهان توسط یک میلیارد نفر در یک ماه استفاده می شود که واتس اپ آن را یکی از مهمترین موفقیت های خود می داند. اما امروز این شرکت خبری منتشر کرد که حاکی از موفقیت دیگری است، این شرکت اعلام کرد در حال حاضر روزانه حدود ۱۰۰ میلیون تماس صوتی بین کاربران در سراسر دنیا برقرار می شود که رقم جالب توجهی است.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که امکان تماس صوتی از طریق واتس اپ فقط یک سال است که برقرار شده است و در مقایسه با اپلیکیشن اسکایپ که یک عمر ۱۲ ساله و ۳۰۰ میلیون کاربر فعال دارد موفقیت بزرگی برای این شرکت محسوب می شود.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.