ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

قابلیت افزودن استیکر و نوشتن بر روی تصاویر به واتس اپ بتا اضافه شد

+

یکی از محبوب‌ترین پیام رسان‌های موجود برای تمامی پلتفرم‌ها نرم‌افزار واتس اپ است که توسعه‌دهندگان آن روزبه‌روز برای بهتر شدن آن تلاش می‌کنند، نسخه واتس اپ بتا که پیش از نسخه رسمی قابلت ها را دریافت می‌کند، صبح امروز با افزوده شدن قابلیت‌های جدید به روز رسانی شد.

خبر این به‌روزرسانی را یکی از کاربران وب‌سایت ردیت بانام کاربری armando_rod منتشر کرده است و قابلت های جدید اضافه شده نسخه بتای واتس اپ را شرح داده است، پس از دریافت به‌روزرسانی کاربران نسخه بتا شاهد قابلیت نوشتن و همچنین اضافه کردن استیکر بر روی تصاویر بودند که اگر از کاربران نرم‌افزار اسنپ چت هستید این ویژگی چندان هم برای شما جدید نخواهد بود.

whatsapp-beta-snapchat-840x482

این قابلیت یکی از امکانات بارز نرم‌افزار اسنپ چت است و به نظر می‌رسد فیسبوک قرار است از تمامی قابلتی های خوب این پیام‌رسان در نرم‌افزارهای خود استفاده کنند، زیرا پیش‌ازاین نیز شاهد اضافه شدند قابلتی story به اینستاگرام بودیم، هنوز به طور قطع نمی‌توان گفت که این قابلیت به نسخه رسمی هم اضافه خواهد شد، پس باید صبرکرد و دید آیا در به‌روزرسانی بعدی نسخه رسمی این ویژگی به آن اضافه می‌شود یا خیر.

اگر شما هم مایل به دریافت نسخه بتای واتس اپ هستید می‌توانید از این لینک استفاده کنید و به‌عنوان آزمایش کنند ثبت نام کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.