ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: ویژگی‌های جدید ویندوز ۱۰ در به‌روز‌رسانی سالگرد

+

بالاخره با گذشت زمانی در حدود یک سال از تاریخ عرضه نسخه رسمی ویندوز ۱۰، چند روزی است که مایکروسافت انتشار یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های این سیستم‌عامل تاکنون را منتشر کرده است. ما نیز در ویاتک خبر این موضوع را در کنار نحوه دریافت به‌روزرسانی سالگرد به اطلاع شما رساندیم. 

این به‌روزرسانی جدید که تحت عنوان به‌روزرسانی سالگرد شناخته می‌شود، ویژگی‌های جدیدی را با خود به همراه دارد و به مرور زمان برای تمام دستگاه‌هایی که از ویندوز ۱۰ بهره می‌برند، منتشر می‌شود.

مایکروسافت با عرضه به‌روزرسانی سالگرد، ویژگی‌های جدیدی را به سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ اضافه کرد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی که به همراه به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ به این سیستم‌عامل اضافه شده‌اند، می‌توان به مواردی چون Windows Ink، بهبودهای بخش‌های اکشن سنتر و تنظیمات، مرورگر اج بهتر و کامل‌تر و کرتانایی باهوش‌تر اشاره کرد.

حال مایکروسافت ویدیوهایی را منتشر کرده است که در آن‌ها به معرفی به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ و برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که به همراه این به‌روزرسانی به ویندوز ۱۰ اضافه می‌شود، پرداخته است. در ادامه این ویدیوها را مشاهده می‌کنیم تا هر چه بیشتر با به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ و ویژگی‌های جدید همراه آن آشنا شویم.


آیا شما هم به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ را دریفات کرده‌اید؟ نظر شما در مورد این به‌روزرسانی و پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز ۱۰ چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.