ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

مایکروسافت به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ موبایل را منتشر کرد

+

چیزی در حدود دو هفته از زمان انتشار به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ دسکتاپ می‌گذرد و تا به امروز خبری از انتشار این به‌روزرسانی بزرگ برای ویندوز ۱۰ موبایل نبوده است. مایکروسافت چند روز پیش اعلام کرد که این به‌روزرسانی را برای ویندوز ۱۰ موبایل آماده کرده و به زودی آن را عرضه می‌کند. به نظر می‌رسد که بالاخره زمان آن فرا رسیده و مایکروسافت سرانجام به‌روزرسانی سالگرد را برای ویندوز ۱۰ موبایل نیز منتشر کرده است. این به‌روزرسانی ویژگی‌های زیادی را برای کاربران ویندوز ۱۰ موبایل به ارمغان می‌آورد و این سیستم‌عامل را بیش از پیش کامل کرده و به رقبا نزدیک می‌کند.

مایکروسافت در هفته گذشته یک بیلد جدید را برای اعضای پروژه ویندوز اینسایدر منتشر کرد که با شماره ۱۴۳۹۳٫۶۷ شناخته می‌شود و شماره ساخت به‌روزرسانی سالگرد نیز دقیقاً همین است. بنابراین اگر شما هم اکنون عضو پروژه ویندوز اینسایدر هستید و این بیلد را نیز دریافت کرده‌اید، پیغام در دسترس بودن به‌روزرسانی سالگرد را دریافت نخواهید کرد زیرا به‌روزرسانی سالگرد نیز دقیقاً همین بیلد است. این بیلد یک پایداری قابل قبول دارد و در مقایسه با به‌روزرسانی ترشولد ۲ ویندوز ۱۰ موبایل، دارای مشکلات کم‌تری است. این به‌روزرسانی در حال حاضر تنها برای گوشی‌های آنلاک در دسترس است و اگر شما گوشی تحت قرارداد اپراتور دارید، آن را فعلاً دریافت نخواهید کرد.

دونا سارکار، مدیر پروژه ویندوز اینسایدر در این خصوص می‌گوید:

dona sarkar microsoft

به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ هم اکنون برای ویندوز ۱۰ موبایل نیز عرضه شد. به‌روزرسانی سالگرد ویژگی‌های جدیدی را شامل می‌شود و بهبودهایی را بر روی گوشی شما اعمال می‌کند. برای این‌که به صورت دستی جهت دریافت به‌روزرسانی اقدام کنید، کافیست به مسیر (Settings > Update & security > Phone update > Check for updates) بروید. در نظر داشته باشید که زمان در دسترس قرار گرفتن این به‌روزرسانی با توجه به شرکت سازنده دستگاه، مدل گوشی، کشور یا ناحیه‌ای که در آن هستید، محدودیت‌های سخت‌افزاری، سرویس‌ دهنده‌های اپراتور موبایل و… متفاوت است و همه کاربران به‌روزرسانی را هم‌زمان مشاهده نمی‌کنند.

همان‌طوری که در بالا نیز گفته شد، اگر شما از اعضای پروژه ویندوز اینسایدر هستید و بیلد ۱۴۳۹۳٫۶۷ را نیز دریافت کرده‌اید، پیغام در دسترس بودن این به‌روزرسانی را مشاهده نخواهید کرد. کاربرانی که این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند گزارش داده‌اند که حجم به‌روزرسانی ۹۴۳ مگابایت است اما ممکن است که این مقدار بر روی گوشی‌های مختلف تفاوت داشته باشد. مانند همیشه، اپراتور At&t نیز هنوز فرم‌وِر لومیا ۹۵۰ را برای کاربران منتشر نکرده است و کاربرانی که گوشی آن‌ها تحت قرارداد این اپراتور است، برای دریافت به‌روزرسانی باید همچنان صبر کنند.

آیا شما این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.