ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

ویندوز هالوگرافیک سال آینده برای رایانه‌های ویندوزی عرضه می‌شود

+

به نظر می‌رسد که اهداف مایکروسافت در زمینه واقعیت ترکیب‌شده بسیار فراتر از بسنده کردن به هالولنز است. تری مایرسون از مایکروسافت از همکاری بزرگ این کمپانی با اینتل برای به ارمغان آوردن تجربه واقعیت ترکیب‌شده برای کاربران رایانه‌های ویندوزی خبر داده است.

مایکروسافت و اینتل در حال همکاری با یکدیگر هستند تا در آینده واقعیت ترکیب شده را به رایانه‌های ویندوزی بیاورند. هدف مشترک این دو کمپانی بزرگ فعال کردن شرکای سخت‌افزاری برای ساختن طیف گسترده‌ای از دستگاه‌هایی است که ویندوز هالوگرافیک را اجرا کنند و کاربران رایانه‌های ویندوزی و بازار کسب‌وکار را بازار هدف خود قرار دهند.

طبق اعلام تری مایرسون، مایکروسافت سال آینده یک به‌روزرسانی را برای ویندوز ۱۰ منتشر خواهد کرد که به واسطه آن رایانه‌های شخصی ویندوزی قادر خواهند بود که پوسته ویندوز هالوگرافیکی و مرتبط با واقعیت ترکیب‌شده و برنامه‌های یونیورسال را اجرا کنند. پوسته ویندوز هالوگرافیکی کاربران را قادر می‌سازد تا تجربه جدیدی از مولتی تسکینگ در واقعیت ترکیب‌شده را داشته باشند، ترکیبی از برنامه‌های دو بعدی و سه بعدی به صورت هم‌زمان درحالی‌که دستگاه‌ها از طیف گسترده‌ای از زوایای اطراف کاربر پشتیبانی می‌کنند.

مایکروسافت همچنین ویدیویی از تجربه ویندوز ۱۰ هالوگرفیکی را منتشر کرده است که در ادامه این ویدیو را مشاهده می‌کنیم. در این ویدیو، ویندوز ۱۰ هالوگرافیکی با نرخ ۹۰ فریم در ثانیه بر روی اینتل NUC کوچک و ارزان‌قیمت اجرا شده می‌شود.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.