ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

فریب تبلیغاتی: شیائومی Mi MIX چندان هم بدون حاشیه نیست!

+

یکی از شرکت‌هایی که در روزهای گذشته سر تیتر اخبار رسانه‌ها را پرکرده کمپانی شیائومی است که با معرفی یک گوشی قدرتمند و منحصربه‌فرد با نام Mi MIX در روز گذشته توجه همگان را به خود جلب کرده است اما به نظر می‌رسد این میزان جو تبلیغاتی تنها یک فریب از سوی شرکت بوده و کمی اغراق در معرفی این گوشی صورت گرفته است.

promo-image-left-vs-real-life-photo-right-1

در زمان معرفی این گوشی مسئولین شیائومی اعلام کردند که Mi MIX یک تلفن همراه با صفحه‌نمایش بدون حاشیه است، در واقع این تنها موضوعی بود که باعث شد همه از دیدن تصاویر آن حیرت زده شوند، اما تنها پس از یک روز از زمان معرفی این گوشی متوجه شده‌ایم که نسخه اصلی دستگاه با تصاویر تبلیغاتی که شیائومی منتشر کرده است متفاوت است و صفحه‌نمایش دارای حاشیه می‌باشد. البته این موضوع از ارزش‌های این گوشی کم نمی‌کند اما برای شرکتی همچون شیائومی این اقدام کمی شرم‌آور و غیرحرفه‌ای است. برای این که متوجه این موضوع شوید به تصاویر این مطلب دقت کنید.

real-life-photo-3

درواقع نکته‌ای که از این اتفاق برداشت می‌شود این است که شیائومی با ارائه Mi MIX تغییر چندانی در دنیای تلفن‌های همراه ایجاد نکرده است زیرا یک گوشی با این میزان حاشیه کم دو سال گذشته یعنی 2014 توسط کمپانی شارپ “Sharp” عرضه شده است که با نام Aquos Crystal در حال حاضر در آمریکا به فروش می‌رسد.

real-life-photo real-life-photo-2 promo-image-left-vs-real-life-photo-right

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.