ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

همکاری موتور جست‌وجوی یاندکس با ایران ماه آینده نهایی می‌شود

+

سفیر روسیه در ایران با اشاره به اینکه ۵ دسامبر معاون مخابرات روسیه به کشورمان سفر می‌کند، گفت: در این سفر همکاری جویشگر یاندکس با ایران و دیگر موضوعات مخابراتی نهایی می‌شود.

به گزارش ویاتک، به نقل از خبرگزاری تسنیم، لوان جاگاریان، سفیر روسیه در ایران، صبح روز گذشته در بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و نشست خبری دایر شده در غرفه خبرگزاری تسنیم درباره آخرین شرایط همکاری موتور جست‌وجوی یاندکس روسیه با ایران و دایر کردن دفتر کاری در کشورمان به تسنیم گفت: قرار است در پنج دسامبر سال جاری (۱۵ آذرماه)، معاون مخابرات روسیه به ایران سفر کند که این موضوع و موضوعات دیگر مخابراتی و ارتباطی در دستور کار همکاری با ایران قرار دارد.

محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، سال گذشته در حاشیه دیدار با همتای روسی خود اعلام کرد: در نشست با وزیر ارتباطات روسیه توافق کردیم تا موتور جست‌وجوی یاندکس در ایران دفتر داشته باشد و بتواند به مردم سرویس بهتر ارائه دهد. وی عنوان کرد: با وزیر ارتباطات روسیه توافق کردیم تا موتور جست‌وجوی یاندکس در ایران دفتر داشته باشد و بتواند به مردم سرویس بهتر ارائه دهد.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: ما آمادگی داریم در رابطه با خط و زبان فارسی از طریق موتور جستجوی یوز و پارسی جو همکاری‌های دو جانبه با روسیه داشته باشیم.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.