ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

زی‌تی‌ای از شما می‌خواهد که بگویید چه چیزی را تولید کند

+

زی‌تی‌ای در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های چینی تولیدکننده گوشی‌های هوشمند به شمار می‌رود و این شرکت در ایالات متحده، چهارمین شرکت بزرگ در این حوزه است و تمرکز ویژه‌ای بر بازار ایالات متحده دارد و قرار است که عرضه محصولاتش در این کشور را گسترش دهد. این شرکت در سال جاری میلادی چند محصول جدید را معرفی کرده و حالا اطلاعات جدیدی را به اشتراک گذاشته است.

زی‌تی‌ای به تازگی از پروژه جدیدی با نام “پروژه CSX” رونمایی کرده است که در واقع یک گوشی هوشمند نوآورانه بوده و قرار است که این شرکت سال آینده میلادی آن را معرفی کند. حالا این شرکت انجمن “Z-Community” که کاربران در آن عضو هستند را به بستری برای ایده‌های جالب و بازخوردها تبدیل کرده که بتواند از آن‌ها در توسعه این محصول جدید استفاده کند. اگر شما نیز مایل هستید که ایده‌های خود را در خصوص توسعه این گوشی هوشمند با شرکت زی‌تی‌ای به اشتراک بگذارید، می‌توانید به این آدرس رفته و ثبت‌نام کنید و نقش مهمی را در پیشرفت پروژه ایفا کنید.

لیکسین شِنگ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شاخه آمریکایی شرکت زی‌تی‌ای می‌گوید:

Lixin Cheng

این برای نخستین بار است که یک شرکت سازنده گوشی‌های هوشمند پیشگام شده و می‌خواهد چیزی را معرفی کند که از شروع تا پایانش تماماً جدید و نوآورانه خواهد بود. این یک فرصت ویژه برای شرکت ما به شمار می‌رود تا نشان دهیم که چگونه زی‌تی‌ای مشتریان را در مرکز همه چیز یک محصول از طرح اولیه گرفته تا عرضه آن قرار می‌دهد. پروژه CSX ارزش قلب (مشتریان) محصولات ما را به سطح جدیدی می‌برد.

زی‌تی‌ای پروژه CSX را یک شیوه جدید و راهی بهتر برای توسعه محصولات جدید می‌داند و امیدوار است که در آینده بتواند به لطف ایده‌ها و بازخوردهایی که مشتریان در طول توسعه محصول داده‌اند، محصولات بسیار بهتری را تولید کند. زی‌تی‌ای می‌گوید این ماموریت جدید، خودش به سه زیر شاخه تقسیم می‌شود و باید همه آن‌ها محقق شوند. ماموریت‌ها یا اهداف این ماموریت (پروژه) جدید عبارتند از:

  • محصول تولیدی باید یک گوشی هوشمند باشد
  • فناوری‌های لازم برای تولید این محصول باید تا سال ۲۰۱۷ محقق شوند
  • این محصول باید تا جای ممکن ارزان و مقرون به صرفه باشد

زی‌تی‌ای بهترین ایده‌هایی که ارائه می‌شوند را در ساخت این محصول به کار می‌گیرد و به کاربرانی که بهترین ایده‌ها را به این شرکت بدهند، جایزه می‌دهد و یا این که یک بلیط رایگان برای نمایشگاه CES سال بعد که در شهر لاس وگاس برگزار می‌شود را به آن‌ها اعطا خواهد کرد. جِف یی، یکی از سخن‌گویان و مدیر برنامه‌های فناوری شاخه آمریکایی شرکت زی‌تی‌ای می‌گوید:

Jeff Yee

گاهی اوقات، بهترین ایده‌ها از سوی افرادی ارائه می‌شوند که در خارج شرکت هستند و ایده‌های بسیار جالبی دارند که ما هیچ‌گاه تصور آن‌ها را نیز نمی‌کنیم. زی‌تی‌ای یک شرکت تماماً ارتباطی است و منابع بسیار خوبی را در اختیار دارد که می‌تواند به کمک آن‌ها انواع مختلف دستگاه‌ها را توسعه دهد و تنها به گوشی‌های هوشمند محدود نیست. شاید راه‌های بهتری برای انجام کارها و تولید محصولات وجود داشته باشند که ما حتی آن‌ها را تصور هم نمی‌کنیم، اما به شدت مشتاق هستیم که به کمک شما از این راه‌ها مطلع شویم.

پروژه CSX برای شرکت زی‌تی‌ای یک فرصت بسیار جالب جهت توسعه محصولات است و از همه جالب‌تر، محصولی است که به کمک این پروژه گسترده تولید می‌شود. شاید بتوان گفت که پروژه CSX درست همانند پروژه ویندوز اینسایدر شرکت مایکروسافت است، با این تفاوت که ویندوز اینسایدرها در زمینه توسعه نرم‌افزار فعالیت می‌کنند اما افرادی که در پروژه CSX شرکت می‌کنند در توسعه سخت‌افزار به فعالیت می‌پردازند.

نظر شما در خصوص این پروژه جدید چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.